LIONS CLUB KROTOSZYN
zainaugurował swoją działalność 6 lutego 1991 roku. Dziś liczy 30 członków. Swoją główną aktywność skupia na pomocy dzieciom. Jest ona widoczna w wydarzeniach i akcjach, które od lat prowadzimy. Integrujemy krotoszyńskie środowisko ludzi sukcesu, którzy chcą uczestniczyć w filantropijnych działaniach klubu, tym samy pomagając potrzebującym...
 od 2010 r.
PREZYDENT
KLUBU

w kadencji 2022/2023

Tomasz Głuch

Dzień Dziecka z LC Krotoszyn

W sobotę 6 czerwca 2015 r. na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie odbył się Dzień Dziecka przygotowany przez Lions Club Krotoszyn, w którym wzięły udział dzieci ze szkół specjalnych, integracyjnych i ośrodków szkolono-wychowawczych z powiatu krotoszyńskiego.
Na dzieci czekała moc atrakcji m.in. konkurencje sportowo-rekreacyjne, prowadzone przez animatora, w których dzieci bardzo chętnie brały udział. Pokaz gimnastyki artystycznej przygotowały dziewczęta z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim. Młodzież z Koźmina tworzy nowopowstały Klub Leo i czynnie włączyła się w przeprowadzenie Dnia Dziecka, pomagając przygotować oprawę muzyczną i atrakcje dla dzieci.
W ten słoneczny, sobotni dzień odbył się również pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez Państwową Straż Pożarną w Krotoszynie.
Na dzieci czekały słodycze, lody, grochówka, grill, napoje i atrakcyjne nagrody za udział w konkurencjach sprawnościowych i występach artystycznych.
Nagrody rzeczowe, słodycze i artykuły spożywcze ufundowała Fundacja Dino.

Jacek Zawodny
Sekretarz LC Krotoszyn