Kolonie z Lions Club Krotoszyn

W terminie od 02.07-08.07.2022 roku 16 dzieci z powiatu krotoszyńskiego  po raz kolejny wyjechało na kolonie letnie w ramach projektu „Wakacje z Lions Club Krotoszyn”. W ubiegłym roku wyjazd był do miejscowości Lądek Zdrój.
Tym razem uczestnicy odwiedzili Świeradów Zdrój. Dzieci z powiatu krotoszyńskiego chętnie brały udział w zorganizowanych przez opiekunów konkursach, zajęciach sportowych, zabawach czy zajęciach profilaktycznych.  Uczestnicy, nie mieli czasu
na nudę. Drezno, Zamek Frydland, czy piesza wycieczka na Stóg Izerski oraz Sępią Górę to tylko namiastka atrakcji, które zostały zaplanowane i zrealizowane podczas kolonii. Największym wyzwaniem okazał się być wyjazd na najwyższą wieżę widokową w Polsce SKY WALK. Wśród dzieci wzbudziła ona swoją potężną konstrukcją strach oraz podekscytowanie. Oczywiście nie zabrakło czasu na odpoczynek i relaks. Dzieci z zaciekawieniem poznawały nowe miejsca. Podczas kolonii udało się zrealizować wszystkie zaplanowane cele. Radość dzieci była ogromna. W trakcie wyjazdu uczestnicy mieli możliwość odkryć piękne miejsca oraz zawrzeć nowe znajomości..