XXIV Jarmark Bożonarodzeniowy "Złota Niedziela"

Jest już tradycją w Krotoszynie, że Lioni przygotowują jarmark bożonarodzeniowy na Rynku. To już 24 raz kiedy nasi członkowie i ich rodziny angażują swój czas, aby zrobić stoiska handlowe z gastronomią, grill, domowe ciasto, ozdoby świąteczne, jemiołę, choinki, świeczki i loterię fantową. W dniach 19 i 20 grudnia spotkaliśmy się na krotoszyńskim Rynku, aby wspólnie pracować, świętować i pomagać, tym których los nie oszczędził. Wszystko po to, aby pozyskać dochód, który pozwoli sfinansować, już po raz czwarty, kolonie dla dzieci o trudnej sytuacji materialnej i z rodzin zastępczych z terenu powiatu krotoszyńskiego.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli Organizacji Pożytku Publicznego Lions Club Krotoszyn w organizacji i przeprowadzeniu jarmarku.

Tekst Jacek Zawodny
Fot. Piotr Janiak