XXV ZŁOTA NIEDZIELA

Już po raz 25 Lioni przygotowują jarmark bożonarodzeniowy na krotoszyńskim Rynku. Członkowie Klubu i ich rodziny angażują swój czas, aby zrobić stoiska handlowe z gastronomią, grill, domowe ciasto, ozdoby świąteczne, jemiołę, choinki, świeczki i loterię fantową.
W dniach 17 i 18 grudnia 2016 r. spotkamy się na krotoszyńskim Rynku, aby wspólnie pracować, świętować i pomagać, tym których los nie oszczędził. Wszystko po to, aby pozyskać dochód, który pozwoli sfinansować, już po raz piąty, kolonie dla dzieci o trudnej sytuacji materialnej i z rodzin zastępczych z terenu powiatu krotoszyńskiego.
Zapraszamy w sobotę 17.12 od. godz. 15.00-19.00 i w niedzielę 18.12 od godz. 9.00-14.00.

I Ty możesz uratować komuś życie!!! Pomimo tego, że na całym świecie jest obecnie zgłoszonych 28 milionów potencjalnych dawców szpiku, niektórzy śmiertelnie chorzy nie mają jeszcze swojego tzw. „genetycznego bliźniaka”. Wciąż czekają na tę jedną, jedyną osobę, która zechce podarować im życie nie tracąc nic z własnego. Jeśli czujesz, że chcesz komuś pomóc wyzdrowieć zarejestruj się i zostań dawcą DKMS” – powiedział Robert Jagła z Lions Club Krotoszyn

Jacek Zawodny