Wakacje z LC Krotoszyn

W dniu 11 marca 2016 roku w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Lions Club Krotoszyn. Na spotkaniu obecni byli Jacek Zawodny oraz Grzegorz Szmolke. Ideą LC Krotoszyn jest pomoc w wychowaniu i edukacji, wspieranie uzdolnionych dzieci i młodzieży w kształceniu i starcie w dorosłe życie oraz bezinteresowna pomoc potrzebującym.
W tym roku Klub po raz czwarty będzie realizował projekt „Wakacje z Lions Club Krotoszyn”, w ramach którego dzieci i młodzież z rodzin o trudnej sytuacji materialnej i rodzin zastępczych z powiatu krotoszyńskiego będą miały możliwość wyjazdu na kolonie do Czech.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie składa podziękowania LC Krotoszyn za współpracę, a tym samym umożliwienie wyjazdu dzieciom z rodzin zastępczych na kolonie.

tekst: Anita Głód, Jacek Zawodny
fot. PCPR