Podsumowanie projektu „Wakacje z Lions Club Krotoszyn”

W dniu 8 października 2015 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Wakacje z Lions Club Krotoszyn”. Na zaproszenie Dyrektora Andrzeja Piotrowskiego przybyli: Prezydent kadencji 2015/2016 Piotr Bochyński, Sekretarz Jacek Zawodny, członkowie Klubu: Grzegorz Szmolke i Wiesław Bielecki oraz psycholog w PCPR i koordynator wyjazdu Anita Głód.
Na podsumowaniu padło wiele ciepłych słów ze strony Dyrektora PCPR i Prezydenta Klubu. Obie instytucje wyraziły chęć dalszej współpracy.
Komentarz:
"Dla Lions Club Krotoszyn to jeden z dwóch głównych projektów. W lipcu 2015 roku po raz trzeci sfinansowaliśmy kolonie dla dzieci z rodzin o trudnej sytuacji materialnej i dla dzieci z rodzin zastępczych. Dzięki działalności stowarzyszenia i zaangażowaniu naszych członków na kolonie w bieżącym roku mogło wyjechać 26 dzieci z powiatu krotoszyńskiego. Chcemy, aby idea lionizmu, jaką jest pomoc w wychowaniu, edukacji, usamodzielnianiu się i wychodzeniu z patologii społecznych, wspieranie uzdolnionych dzieci i młodzieży w kształceniu i starcie w dorosłe życie oraz bezinteresowna pomoc potrzebującym, docierała do mieszkańców powiatu, a szczególnie do dzieci. Niesiemy pomoc potrzebującym powiatu krotoszyńskiego już od 25 lat.
Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować za okazaną pomoc, życzliwość i owocną współpracę przy realizacji projektu „Wakacje z Lions Club Krotoszyn” Panu Andrzejowi Piotrowskiemu i Pani Anicie Głód”
- powiedział Sekretarz Lions Club Krotoszyn Jacek Zawodny.

Fot. Zuzanna Nadzieja