Nagrody Prezydenta Lions Club Krotoszyn

Lions Club Krotoszyn już po raz trzeci wręczył Nagrody Prezydenta najzdolniejszym uczniom z terenu powiatu krotoszyńskiego. Uroczystość odbyła się w piątek 25 września 2015 r. podczas XI gali wręczenia Stypendiów Burmistrza Krotoszyna.

Uczniowie Ci otrzymali po 1.000 zł nagród z rąk Prezydenta w kadencji 2014/2015 Zbigniewa Romały i Prezydenta w kadencji 2015/2016 Piotra Bochyńskiego. Nagrodzeni to: Martyna Skrzypczak (ZS w Orpiszewie), Dawid Lis (ZS w Orpiszewie), Oliwia Dutczak (ZS nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie), Jakub Kulczyński (ZS nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie), Dawid Wojtysiak (ZS w Chwaliszewie).

„Środki finansowe na zrealizowanie tego zadania pochodziły z imprez charytatywnych, z których dochód przeznaczony był m.in. na realizację projektu Nagrody Prezydenta Lions Club Krotoszyn dla najzdolniejszych uczniów powiatu krotoszyńskiego.

Krotoszyńscy Lioni zorganizowali Jarmark Bożonarodzeniowy „Złota Niedziela”, Koncert Charytatywny, Andrzejki i Bal Karnawałowy, a dochód z nich pochodzący pozwolił sfinansować nagrody dla dzieci – powiedział Sekretarz LC Krotoszyn Jacek Zawodny.”

Fot. Monika Menzfeld-Czubak