Koncert charytatywny

Lions Club Krotoszyn po raz 4 już zorganizował koncert charytatywny. Udało się uzyskać ok. 8.000 zł. Dochód ten całkowicie zostanie przeznaczony na realizację projektów, które w tym roku zaplanowaliśmy. Są one skierowane do dzieci potrzebujących wsparcia z powiatu krotoszyńskiego.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w koncercie, a tym samy pomogli potrzebującym wsparcia dzieciom.
Na scenie krotoszyńskiego kina wystąpiła Aretha Chmiel – saksofonistka i uczestniczka czwartej edycji programu Must be The Music. Po niej zaprezentował się Paweł Piec Band z Miriam Szlempo.
Koncert Charytatywny zorganizowało stowarzyszenie Lions Club Krotoszyn wspólnie z Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury.

Tekst: Jacek Zawodny
Foto: Bartłomiej Szymczak