Koncert Charytatywny z Jackiem Wójcickim

Jacek Wójcicki – wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz najwcześniej ujawnił swój talent w Piwnicy pod Baranami. Urodził się 21 stycznia 1960 roku w Krakowie. Ma w repertuarze piosenki pisane głównie przez krakowskich poetów i kompozytorów. Występuje też w scenkach rodzajowych i charakterystycznych oraz parodiach o kabaretowym rodowodzie. Śpiewa zazwyczaj przy kameralnym akompaniamencie skrzypiec i fortepianu. Kariera cudownego dziecka wiąże się ściśle z muzyką. Od niej wyszedł i do niej powrócił. Po drodze była szkoła teatralna, teatr i film, jednak artysta najwięcej zajmuje się piosenką, do czego predysponują go niepospolite warunki głosowe.

Komentarz: "To jest już kolejny koncert charytatywny jaki organizuje Lions Club Krotoszyn. W tym roku zaszczyci nas swoją obecnością znamienity artysta Jacek Wójcicki. Zapraszamy mieszkańców powiatu krotoszyńskiego na to kulturalne wydarzenie w szczytnym celu, które odbędzie się w kinie Przedwiośnie 13. kwietnia o godz. 17.00. Dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla osób ciężko dotkniętych przez los - mieszkańców powiatu krotoszyńskiego."

Jacek Zawodny
Lions Club Krotoszyn